Відкрийте для себе новий рівень тиші

Удосконалена технологія шумопоглинання усуває ще більше сторонніх звуків і залишає вас наодинці з музикою. Відкрийте для себе нові функції, що забезпечують шумопоглинання з адаптивним налаштуванням звуку, мають зручний режим швидкої уваги, голосовий помічник і сенсорне керування.

Зосереджуйтесь у тиші

 

Вища потужність і оптимальне шумопоглинання

Новий HD-процесор шумопоглинання QN1 ще ефективніше обробляє сигнали. Він забезпечує максимальну якість звуку, усуваючи шуми та спотворення. 

Технологія інтелектуального прослуховування від SENSE ENGINE – автоматичне регулювання звуку відповідно до вашого оточення

Режим адаптивного налаштування звуку автоматично визначає, коли ви їдете в транспорті, ідете або очікуєте, і налаштовує шумопоглинання відповідно до вашого оточення. А з режимом швидкої уваги можна спілкуватися, не знімаючи навушники. Щоб миттєво зменшити гучність музики, покладіть руку на навушник. 

 

Еквалайзер

Відкрийте для себе ідеальне звучання кожної композиції з попередньо встановленими параметрами програми Sony | Headphones Connect, які легко змінювати.

Віртуальний об'ємний звук

Занурюйтеся в океан звуку будь-де. Він оптимізується відповідно до місця, зокрема відкритого простору, клубу, залу та стадіону.

Керування напрямком звуку

Вибирайте необхідний напрямок звуку так само, як із бездротовим динаміком.


 

Нові інтелектуальні функції

Усе необхідне – просто у вас під рукою. Приймайте дзвінки в режимі "hands-free" подвійним дотиком. Перемикайте композиції, регулюйте гучність і телефонуйте одним дотиком або проведенням по панелі. Вмикайте функцію голосового помічника на смартфоні одним довгим натисканням.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ФУНКЦІЇ

Навушники WH-1000XM3 повністю блокують зайві звуки завдяки вдосконаленій системі шумопоглинання, яка не має аналогів у галузі1. Функція інтелектуального прослуховування забезпечує персоналізоване звучання.