ПРО НАС
Інноваційні технології невпинно рухаються вперед. Новинки у сфері ІТ-технологій, новітніх QLED-екранів - вже чарез декілька місяців будуть вже не зовсім новинками. Встигнути за цим шаленим ритмом дуже складно, але запевняємо Вас, що інтернет-магазин NEO24 - завжди залишається в курсі справи. Кількість та наявність товарів на нашому сайті оновлюється щодня. Ми будуємо свої стосунки з кожним покупцем чесно та відверто. Наші ціни є доступними та ніколи не переступають межу здорового глузду чи, так званого, “преміум сегменту”. Кожного дня ми моніторимо їх, щоб наша пропозиція залишалась найбільш вигідною для Вас! Це все важкий та трудомісткий процес, який абсолютно точно вартує Ваших хороших слів та позитивних емоцій. Пам'ятайте, що "дати знижку – це означає попередньо підняти ціни"! Ми хочемо прозоро будувати стосунки з друзями, так як це роблять у всьому цивілізованому світі. Основним способом є – чесність перед покупцем. У нас Ви платите "чисту" вартість за товар: без шалених націнок, дорогої реклами, та псевдо "безкоштовної" доставки. Все це дає можливість краще зрозуміти потреби кожного та зробити хоч і не надто дорогий та все ж приємний і головне корисний подарунок, щоб залишились позитивні емоції та добра згадка про нас.


Як виникла ідея..
"... Ідея створення NEO24 з'явилась зовсім випадково. Все почалось з того, що ми з моїм давнім хорошим другом вирішили облаштувати вдома домашній кінотеатр. Склали список необхідної техніки, схематично намалювали що і де має розміщуватись в кімнаті і приступили до пеших кроків виконання задуманої мрії. Як завжди, в процесі облаштування виникало безліч не зовсім зрозумілих питань: що і куди має вмикатись, як краще розмістити сабвуфери, який обрати екран і так далі.. Але, основною проблемою стало те, що замовити обрану техніку в Україні не так вже і просто. Більшість інтернет-магазинів пропонують дуже обмежений асортимент сучасної техніки. Пролиставши не мало сторінок українського інтернету , ми зрозуміли, що ринок у нас дещо "відстав" від життя. Знайти, наприклад, безпровідні колонки, які вмонтовуються в стіни ще декілька років тому було абсолютно нереально! Проте, на той момент, інтузіазму у нас було - хоч відбавляй і зупинитись у досягненні задуманого плану було просто неможливо. З цього моменту і почали виникати ідеї по доставці раніше недоступних одиниць техніки..."


Зараз NEO24 - це потужний сервіс, що налічує у собі каталоги з більше ніж 40 тисячами найменувань техніки. І це зовсім не межа для нас!

Отримати безкоштовну консультацію Ви можете за номером телефону 096 695 04 04!