ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

УМОВИ ОПЛАТИ:

Ми дбаємо щоб ціна на товар який Ви вибрали не змінилася для Вас ні за яких обставин, в тому числі зміна курсу валюти або подорожчання товару в виробника не повинні впливати на Ваше замовлення. Для цього у нас існує момент фіксації ціни, який відбувається після передоплати за товар в розмірі вартості доставки товару зі складу магазину безпосередньо до Вас. В окремих випадках, на ексклюзивні товари передоплата може становити до 50% від вартості товару. Після цього, навіть, якщо Ви помітили, що ціна на сайті зросла Ваша ціна залишається незмінною. Ми зі свого боку зобов'язуємося перед Вами якомога швидше передати товар перевізнику для того, щоб одиниця в найближчі терміни була доставлена ​​до Вас.

Накладений платіж при отриманні товару.

У Вас є можливість розрахуватися за товар, безпосередньо, при його отриманні, у відділеннях служби доставки, або, при отриманні товару кур'єром, при цьому:

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Склад» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 20грн за оформлення платежу.

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Двері» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 35грн за оформлення платежу.

Онлайн-оплата банківською картою (WayForPay)

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Онлайн-оплата банківською картою (WayForPay)». Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Комісія становить 2% від суми товару.

ДОСТАВКА:

Більшість товарів на нашому сайті надані під замовлення, орієнтовний час доставки цих товарів становить від трьох до семи робочих днів, але в окремих випадках більше, наприклад, 30 робочих днів - ця інформація вказана на сайті біля товару.

У рідкісних випадках терміни доставки можуть бути змінені, але Ви, в обов'язковому порядку, будете проінформовані про це менеджерами магазину.

Служба доставки «Нова Пошта»

За допомогою даної доставки Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни. В середньому доставка займає 1-3 дні, не включаючи форс-мажорні обставини, наприклад, ситуація в східних областях країни. Вартість доставки сплачуєте Ви і розрахувати її можете на сайті «Нова Пошта» або уточнити у менеджера call-центру.

Самовивіз Київ.

Адреса пункту самовивозу: м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола 41.

Графік роботи: 12:00 до 19:00 Пн. - Пт. 
                             12:00 до 16:00 Субота 

Тут для Вас розпакують товар і ви зможете подивитися і перевірити працездатність в присутності представника нашого магазину. Це вбереже Вас від неприємних сюрпризів у майбутньому.

Точну вартість доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера call-центру.

Доставка по Києву:

Інтервал доставки: 12:00 до 22:00 Пн. - Пт.

                                      14:00 до 19:00 Субота 

Точну вартість доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера call-центру.

Самовивіз Львів: 

Адреса пункту самовивозу: м. Львів, вул. Генерала Чупринки 47. 

Графік роботи: 12:00 до 22:00 Пн. - Пт.

Точну вартість доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера call-центру.

Стосовно товарів, які є в наявності:

У разі якщо замовлення було прийняте і опрацьоване до 13:00 поточної доби, тоді товар буде відправлений у той же день, якщо ж пізніше, тоді на наступний робочий день.

У Вас є повне право включити пристрій для перевірки його роботи. Робота кур'єра, який доставляє Вам замовлення, полягає в тому, щоб доставити Вам вчасно, він не володіє необхідною кваліфікацією і не зможе проконсультувати вас про товар. Пам'ятайте, що перед початком експлуатації товар варто розміщувати  в приміщенні протягом 2-6 годин, для того, щоб він адаптувався до кімнатної температури.

Якщо товар пошкоджений, або Ви помітили, що замовлення надійшло з неповною комплектацією - необхідно відмовитися від оплати і отримання товару, а також скласти акт (претензію) . У разі складання акту Вам потрібно обов'язково повідомити про це за номером: 096 0695 04 04

За додатковою інформацією про доставку звертайтеся за вказаним вище номером.