ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

УМОВИ ОПЛАТИ:

Ми дбаємо щоб ціна на товар який Ви вибрали не змінилася для Вас ні за яких обставин, в тому числі зміна курсу валюти або подорожчання товару в виробника не повинні впливати на Ваше замовлення. Для цього у нас існує момент фіксації ціни, який відбувається після передоплати за товар в розмірі вартості доставки товару зі складу магазину безпосередньо до Вас. В окремих випадках, на ексклюзивні товари передоплата може становити до 50% від вартості товару. Після цього, навіть, якщо Ви помітили, що ціна на сайті зросла Ваша ціна залишається незмінною. Ми зі свого боку зобов'язуємося перед Вами якомога швидше передати товар перевізнику для того, щоб одиниця в найближчі терміни була доставлена ​​до Вас.

Накладений платіж при отриманні товару.

У Вас є можливість розрахуватися за товар, безпосередньо, при його отриманні, у відділеннях служби доставки, або, при отриманні товару кур'єром, при цьому:

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Склад» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 20грн за оформлення платежу.

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Двері» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 35грн за оформлення платежу.

Онлайн-оплата Приват24 

Без комісії. Для власників карт ПриватБанку. 

 

ДОСТАВКА:

Більшість товарів на нашому сайті надані під замовлення, орієнтовний час доставки цих товарів становить від двох до п'яти робочих днів, але в окремих випадках більше, наприклад, 7-10 робочих днів - ця інформація вказана на сайті біля товару.

У рідкісних випадках терміни доставки можуть бути змінені, але Ви, в обов'язковому порядку, будете проінформовані про це менеджерами магазину.

Служба доставки «Нова Пошта»

За допомогою даної доставки Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни. В середньому доставка займає 1-3 дні, не включаючи форс-мажорні обставини, наприклад, ситуація в східних областях країни. Вартість доставки сплачуєте Ви і розрахувати її можете на сайті «Нова Пошта» або уточнити у менеджера call-центру.

Стосовно товарів, які є в наявності:

У разі якщо замовлення було прийняте і опрацьоване до 13:00 поточної доби, тоді товар буде відправлений у той же день, якщо ж пізніше, тоді на наступний робочий день.

У Вас є повне право включити пристрій для перевірки його роботи. Робота кур'єра, який доставляє Вам замовлення, полягає в тому, щоб доставити Вам вчасно, він не володіє необхідною кваліфікацією і не зможе проконсультувати вас про товар. Пам'ятайте, що перед початком експлуатації товар варто розміщувати  в приміщенні протягом 2-6 годин, для того, щоб він адаптувався до кімнатної температури.

Якщо товар пошкоджений, або Ви помітили, що замовлення надійшло з неповною комплектацією - необхідно відмовитися від оплати і отримання товару, а також скласти акт (претензію) .