Доставка та оплата

Умови оплати:

Ми дбаємо щоб ціна на товар котрий Ви вибрали не змінилася для Вас ні за яких обставин, в тому числі зміна курсу валюти або подорожчання товару в виробника не повинні впливати на Ваше замовлення. Для цього у нас існує момент фіксації ціни, який відбувається після передоплати за товар в розмірі 5% від його вартості, але не менше ніж 100 гривень. Після цього, навіть, якщо Ви помітили, що ціна на сайті змінилася Ваша ціна залишається незмінною. При одержанні замовлення Вам залишиться доплатити решту суму за мінусом передоплати. А ми зі свого боку зобов'язуємося перед Вами якомога швидше передати товар перевізнику для того, щоб одиниця в найближчі терміни була доставлена ​​до Вас.

Далі Ви можете вибрати один з, пропонованих нижче, способів оплати товару, який буде зручним саме для Вас:

Спосіб №1: Накладений платіж при отриманні товару.

У Вас є можливість розрахуватися за товар, безпосередньо, при його отриманні, у відділеннях служби доставки, або, при отриманні товару кур'єром, при цьому:

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Склад» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 20грн за оформлення платежу.

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Двері» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 35грн за оформлення платежу.

Способ №2: Прием онлайн-платежей через LiqPay.

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою * Visa і MasterCard.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Спосіб оплати» вам потрібно вибрати «Оплата ​по Liqpay». Після оформлення замовлення потрібно вибрати кнопку «Оплатити». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України

Умови доставки:

Більшість товарів на нашому сайті надані під замовлення, орієнтовний час доставки цих товарів становить від трьох до семи робочих днів, але в окремих випадках більше, наприклад, 30 робочих днів - ця інформація вказана на сайті біля товару.

У рідкісних випадках терміни доставки можуть бути змінені, але Ви, в обов'язковому порядку, будете проінформовані про це менеджерами магазину.

Стосовно товарів, які є в наявності:

У разі якщо замовлення було прийняте і оброблений до 13:00 поточної доби, тоді він буде відправлений у той же день, якщо ж пізніше, тоді на наступний робочий день. Замовлення відправляємо перевізником «Нова пошта».

За допомогою даної доставки Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни. В середньому доставка займає 1-3 дні, не включаючи форс-мажорні обставини, наприклад, ситуація в східних областях країни. Вартість доставки сплачуєте Ви і розрахувати її можете на сайті «Нова Пошта» або уточнити у менеджера NEO24.

Також Ви можете обрати відділення, яке знаходиться найближче до Вашого дому.

Та відстежити свою посилку одразу ж у нас на сайті:

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
 
 
 
 
 
 
Детальніше на сайті
Інша посилка

Отримавши товар при перевізнику, обов'язково перевірте чи немає на ньому зовнішніх пошкоджень і дефектів. Якщо все гаразд, тоді забирайте товар, і хорошого, а також приємного Вам користування!

У випадку якщо ж Ви виявили якісь дефекти, варто оформити Акт-претензію на пошкодження товару на складі перевізника і зателефонувати нам для подальших вказівок!

За додатковою інформацією про доставку звертайтеся за вказаними на сайті телефонами.

Введіть свій номер телефону і наші менеджери Вам зателефонують найближчим часом!
Телефон